Nemáme stálý provoz. Otevíráme pouze předem objednaným hostům. 

Interiér statku

Hlavní restaurace

Vejdete se všichni!
Naše hlavní restaurace nabízí až 110 míst k sezení
V centru restaurace najdete dlouhý hlavní bar a recepci. Ten správný pocit venkovského pobytu získáte díky selské části s krbem. Sami si zvolíte, zda potřebujete obsluhu, nebo upřednostníte jídlo formou bufetu. Konkrétní menu pro vaši akci s vámi rádi probereme předem na základě vašich přání. Restauraci otevíráme pouze pro objednané skupiny. Vaši oslavu, školení, meditaci či svatbu nebude rušit nikdo, kdo tam nepatří.
Image
Image
Image

Hospůdka u pece

Pečínka krásně voní a z kachlí sálá pohoda  
Naše Hospůdka u pece dýchá správnou selskou atmosférou. Na původní kachlové peci voní oblíbené masité pochoutky a ve stylově pojatém prostředí sedí hosté družně u jednoho stolu. Prostor s kapacitou až 30 míst znamená ideál pro menší rodinné oslavy, školení nebo řízené degustace. A ještě jedna výhoda. Když se venku udělá hezky, stačí otevřít dveře a ocitnete se na soukromé letní grilovací terase. Nikdo vás nebude vyrušovat, hospůdku otevíráme pouze pro vaši objednanou ucelenou skupinu.

 

Image

Společenské sály

U nás je dost místa pro vzdělávání,
porady i pořádný tanec!

Starý sál má kapacitu až 125 míst při takzvaném divadelním sezení. Při konferenční úpravě (stoly do uspořádané do tvaru písmene U) je to 110 míst. A co když vám stoly a židle překážejí? Odneseme je a vy získáte volné místo o velikosti 17 x 9,5 metru, navíc s přísálím o rozměrech 9 x 7 metru. V místě propojení obou prostor pro vás otevřeme bar.

Nový sál nabízí prostoru ještě víc. Až 140 židlí při divadelním sezení a 120 míst při uspořádání stolů do tvaru písmene U. Rozměr sálu je 20 x 9,5 metru. V jeho bezprostředním sousedství se občerstvíte v Lobby baru. 

Sály připravíme podle vašich potřeb, poskytneme plátno, projektor, ozvučení, flip chart i wi-fi připojení.


Image
Image

Coffee break salonek

Jsou chvíle, kdy je velký sál zbytečný

A proto nabízíme také malý salonek, vhodný pro skupiny do 20 osob. Určitě oceníte jeho propojení s kuchyňkou. Zajistíme projektor, wi-fi připojení a další potřebné vybavení podle vašeho zadání.


Image

Zimní zahrada

Když se venku čerti žení… může vám to být jedno

I ve dnech, kdy vám počasí nepřeje, si na Váňově statku lehce najdete svou oázu pohody. Vítá vás naše zimní zahrada. Klidné, světlé místo se spoustou zeleně a půvabným jezírkem. Tady je relaxace snadná.


Image

Vířivka

Masáž a relaxace

Dopřejte si krásné momenty a rozmazlujte se v našem whirlpoolu. Teplá perličková a masážní koupel vás uvolní a naladí ještě o stupínek lépe. Tak tomu říkám pohoda!


Image

Ubytování

Po náročném dni klidný spánek
Na Váňově statku vás ubytujeme v čistých a účelně zařízených pokojích podle vašeho výběru. Nabízíme celkovou kapacitu až 115 ubytovaných a tři kvalitativní úrovně vybavení pokojů.
Pokoje Ekonom poskytují 3–6 lůžek, každý pokoj má vlastní WC na chodbě.
Pokoje Standard jsou 2–4 lůžkové, s koupelnou a WC přímo na pokoji.
Naší speciální nabídkou je dvojlůžkový pokoj Superior s nejlepším vybavením.

Přáli bychom si, abyste na našem statku odpočívali i tím, že opustíte běžné stereotypy. Proto nejsou ve většině pokojů instalovány televizory. Pojďte si místo sledování televize raději povídat s přáteli nebo se vydejte na procházku k našim poníkům. Pokud bez pohyblivých obrázků nevydržíte, využijte televizi ve společenské místnosti nebo naši wi-fi síť, která pokrývá celou budovu.

Image
©  MD

Hledat

www.vanuv-statek.cz

  • VÁŇŮV STATEK, DUBOVICE 28, 393 01 PELHŘIMOV
  • info@vanuv-statek.cz
  • +420 723 802 401